Діагностика й лікування серцево-судинних захворювань
Чому варто звернутися в нашу клініку:

 

  1. Прийом у досвіченого спеціаліста з досвідом роботи 33 роки
  2. Сучасна діагностична база і своя біохімічна лабораторія
  3. Відсутність непотрібних призначень й прихованих платежів
  4. Прийом тільки за записом – ми поважаємо час нашіх пацієнтів
  5. Можливість отримати консультацію спеціаліста віддалено (за телефоном, skype, viber, telegram, whatsapp)

 

Вартість консультації кардіолога

>> прайс <<
Коли потрібно звернутися до кардіологу
При високому або низькому артеріальному тиску
Біль в області грудної клітини будь-якої інтенсивності
Виникнення задишки або задухи
Прискорений або надто повільний ритм серця
Наявні спадкові захворювання у близьких родичів
Біль у грудній клітині, що віддає в шию, нижню щелепу, ліву руку або обидві руки, у спину
Високий рівень холестерина в крові
Як триває консультація кардіолога
Лікар проводить опитування про скарги пацієнта
Лікар виконує огляд, прослуховує грудну клітину пацієнта
Лікар може призначити додаткові дослідження – кардіограму, аналізи крові, сечі, УЗД, інші дослідження
За необхідністю кардіолог спрямовує пацієнта до лікаря з вузькою спеціалізацією – неврологу, гастроентерологу або вертебрологу
Постановка діагнозу з індивідуальною тактикою лікування
Потрібен добрий кардіолог в Києві? Приходьте в наш медичний центр! Цей лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань, включаючи порушення серцевого ритму (аритмію), ішемічну хворобу серця, запалення серцевої м'язи (міокардит), гіпертонію й інші порушення. Консультація кардіолога й профілактична діагностика особливо корисна людям, що палять, зловживають алкоголем. Навіть звичайна кардіограма дозволяє виявити ознаки патології перед чим вона перейде в хронічну форму.
Яручик Валерій Миколайович
Лікар кардіолог вищої категорії

Вартість консультації без прихованих платежів

>> прайс <<
Відгуки

Якщо потрібен добрий кардіолог в Києві – приходьте в Персомед!

Хвороби серцево-судинної системи і пов'язаний з ними рівень смертності – це глобальна світова проблема. Якщо не стежити за своїм здоров'ям і образом життя з самого юнацтва – то проблема може з'явитися в 40 і навіть в 30 років. Тому профілактичне обстеження, включаючи кардіограму, не повинні сприйматися як міри, що необхідні тільки людям старшого віку. Світова спільнота гадає, що хвороби серця і судин – це тихі вбивці. Ось чому важливо заздалегідь розуміти, чи присутні у вас фактори ризику розвинення серцево-судинних хвороб.

Наявність будь-якого з наступних дев'яти факторів є вагомою причиною записатися на прийом до кардіологу:

  1. Якщо ви відчуваєте дискомфорт в грудной клітині. Хоча біль в грудині має багато потенційних причин, таких як печія, важливо напевно розуміти, звідки береться дискомфорт, щоб повністю виключити проблеми з серцем.
  2. Якщо ви палите. Якщо ви палите зараз або палили у минулому, у вас підвищений ризик розвинення серцевих захворювань. Паління призводе до пошкодження слизової оболонки артерій й робить внесок в утворення атеросклеротичних бляшок і потенційно небезпечних закупорок.
  3. Якщо у вас високий кров'яний тиск. Артеріальний тиск відображає силу, яку кров надає на стінки артерій. Коли тиск через міру високий протягом тривалого періоду часу, артерії можуть пошкодитися чи звузитися.
  4. Якщо ви діабетик. Підвищений цукор пошкоджує не тільки кровоносні судини, але й нерви, які контролюють серцебиття. До того ж люди з цукровим діабетом 2 типу частіше страждають від додаткових факторів ризику: гіпертонії, підвишеного холестерину й ожиріння.
  5. Якщо у вас порушений баланс показників холестерину. Якщо ви здали аналіз крові на ліпідний профіль й результати вказали підвищений холестерин, обов'язково записувайтеся на консультацію кардіолога.
  6. Якщо є сімейна історія серцево-судинних хвороб. Генетика грає важливу роль в потенційному розвиненні захворювань.
  7. Якщо вагітна жінка стикнулася з прееклампсією. Цей стан, при якому у процесі вагітності розвивається гіпертонія. Воно пов'язано з чотирьохразовим підвищенням ризику розвинення серцевої недостатньості, що робить вагітність найопаснішим періодом для серця жінки.
  8. Якщо у вас хворі ясна. Для хвороби ясен характерно їх запалення, що є загрозою для серця. У разі періодонтиту також утворюються шкідливі бактерії. Коли вони потрапляють у кровотік, запалення може виникнути і в інших частинах тіла, включаючи серцеву м'язу.
  9. Якщо у вас болить або набрякає нога. Білі в ногах, особливо після активності, можуть бути ознакою закупорки в ногах, спричиненою захворювань періферічних артерій. В свою чергу ця хвороба тісно пов'язана не тільки з ампутацією й інвалідністю, але також з інсультом та інфарктом. Набряк кісточок та/або ніг може призвести до проблем з кровообігом у венах, які викликають варікоз і венозну недостатність.

Якщо вам потрібна консультація кардіолога в Києві, не відкладайте на потім. Саме зараз дзвоніть за номерами вгорі сайта й бронюйте час прийому.

Кардіолог
Консультація кардіолога (первинна)890 грн.
Консультація кардіолога (повторна) з призначенням лікування790 грн.
Консультація кардіолога первинна (по телефону, Skype, Viber)890 грн.
Консультація кардіолога повторна (по телефону, Skype, Viber)690 грн.
Профогляд (профілактичний огляд) без призначення лікування650 грн.
ЕКГ250 грн.
Розшифровка ЕКГ200 грн.