
6 причин звернутися до нашого медичного центру:
- УЗД діагностика у спеціаліста з тридцятилітнім досвідом роботи
- В нашій клініці здійснюються практично всі види УЗД
- Ультрасучасні діагностичні апарати від General Electric, Siemens, Toshiba
- Можливість отримати чітку світлину у 3D форматі з підсвічуванням найважливіших зон
- Запис у зручний для пацієнта час
- Відсутність очікування прийому – ми цінуємо ваш час
Для чого роблять УЗД
Процедура УЗД дає змогу побачити органи, судини і тканини без необхідності робити розрізи. На відміну від інших методів візуалізації, таких як комп’ютерна томографія або МРТ, під час процедури УЗД пацієнт не отримує радіації. Саме тому ультразвукове дослідження – це основний метод для спостереження за плодом, що розвивається під час вагітності.
УЗД призначається у випадках, коли людина страждає від болю, набряків або інших симптомів, які потребують огляду внутрішніх органів. Ця процедура дозволяє оглянути печінку, жовчний міхур, нирки, щитоподібну залозу, підшлункову залозу, сечовий міхур, селезінку, судини. Під час УЗД виконується огляд насінників у чоловіків, а також матки, маткових труб та яєчників у жінок.
Для візуалізації деяких органів датчик закріплюється до зонду, який вставляється в отвори організму. Жодна з цих процедур не відмічається болісністю. У гіршому випадку пацієнт відчуває лише невеликий дискомфорт:
- Трансректальне УЗД чоловіків – для дослідження передміхурової залози датчик вставляється у пряму кишку
- Трансвагінальне УЗД жінок – для діагностики внутрішніх статевих органів датчик вставляється у піхву
Якщо датчик переміщується уздовж поверхні животу, у цьому разі УЗД називається трансабдомінальним. Усі 3 виду діагностики здійснюються у нашому медичному центрі.
Як підготовитися до УЗД
Більшість процедур УЗД не потребують спеціальної підготовки. Але є виключення:
- Для дослідження деяких органів, таких як жовчний міхур, може знадобитися відмова від їжі або пиття за 6 годин до процедури
- При діагностиці органів малого тазу за 2 години до початку процедури пацієнту може знадобитися випити до 6 стаканів води, щоб заповнити сечовий міхур, та утриматися від походу до туалету до кінця процедури
Саме тому при плануванні УЗД необхідно отримувати чіткі інструкції від лікаря.