Кравченко Cвітлана Валеріївна

1 year ago от Михайло
Задоволений прийомом. Дуже уважна. Анамнез збирала з дитячих років. Буде звертатись до неї і в подальшому
2 years ago от Дударев Николай Петрович
Врач от Бога. Чувствуется глубокие познания специфики болезни, связанной с ЖКТ. Здоровья Вам, Светлана Валерьевна, и всех земных благ.
2 years ago от Світлана
Лікар чудовий! Зверталась декілька разів і завжди задоволена. Дякую!
2 years ago от Василишин Василь Анатолійович
Два місяці тому, я звернувся до лікаря гастроєнтеролога Кравченко СВ із своєю проблемою.Я був приємно вражений, як лікар мене прийняла,розпитала, що мене турбує.Призначила лікування і розказала, що і як приймати.Сказала мені через два дні віддзвонитися, як я себе почуваю, як проходить лікування Чесно скажу я був вражений, адже я пенсіонер і за 65 років я не помню щоб так ставилися до пацієнта.Через кілька днів, лікування явно пішло на покращення Можу відзначити, що це лікар професіонал.Я дуже. вдячний лікарю Кравченко С В за людяність і приємне ставлення до мене.Всім раджу
3 years ago от Татьяна
Обратились к врачу-гастроэнтерологу Кравченко С.В. Приняла, посмотрела, расспросила, назначила лечение (по протоколу), выставила счет за свои услуги и благополучно забыла о пациенте, не объяснив о возможных побочных действиях или о том, что лекарство могло не подойти. На 5 день приема лекарств состояние резко ухудшилось вплоть до потери сознания и невыносимой тошноты. Связи с врачом нет. После звонка в клинику, нам пообещали, что врач перезвонит часа через три, т.к. находится в данный момент за рулем. Можно, было конечно и остановиться, ведь речь идет о жизни человека. С момента обращения за помощью прошло больше 2 суток, но врач так и не перезвонила. Помощь оказал другой врач, спасибо ему большое. А Вам Светлана Валерьевна, хочется пожелать крепкого здоровья, чтобы никогда не попасть к такому врачу, как Вы, ведь Вы тоже человек и можете болеть.
Освіта: вища медична
Спеціалізація: лікар-гастроентеролог, провідний спеціаліст
Кваліфікація: вища категорія
Стаж работи: 22 роки

Освіта:

2016 - Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, спеціалізація по УЗ-діагностики;

2003 - Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, спеціалізація з гастроентерології;

2000 - Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, спеціалізація по терапії;

1999 - Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, лікувальний факультет.

Досвід роботи: 

2000-2020 - Київська міська клінічна лікарня №6: лікар терапевт, гастроентеролог.