Ломачук Сергій Володимирович

1 year ago от Прокоф'єва Надія
Дуже дякую лікарю Ломачук Сернію Володимировичу! Лікарю анастезіологу і медичній сестричці. Гарна команда професіонали своєї справи. Сергій Володимирович велике Вам дякую!!!!!
1 year ago от Прокоф'єва Надія
Дуже дякую лікарю Ломачук Сернію Володимировичу! Лікарю анастезіологу і медичній сестричці. Гарна команда професіонали своєї справи. Сергій Володимирович велике Вам дякую!!!!!
3 years ago от Лугова Тетяна
Хочу висловити слова подяки Сергію Володимировичу за професійне лікування. Я дуже вдячна, що лікар витратив свій не робочий час для екстреного обстеження. Я дуже дякую за людяність, бажаю вам здоров'я та процвітання.
3 years ago от Попова Л.П.
Дякую лікарю-єндоскопісту Ломачук С.В., лікарю-анестезіологу Кислицькій Т.М. за кваліфіковано проведені 14.06.21 ЄГДС та колоноскопію під седацією, за чуйність, доброзичлівість, пояснення та рекомендаціі. Хай вам щастить. Божоі Благодаті
3 years ago от Гринченко Надежда Николаевна
Сегодня сделали мне гастроскопию у доктора Сергея Владимировича.
Очень ему благодарна и сестричке, которая ему ассистировала.
Внимательные, доброжелательные, все мне объяснил.
Мне понравилось обслуживание. Я буду вашу поликлинику рекомендовать и по материальной возможности тоже пользоваться вашей поликлиникой. Желаю вам удачи и Божьей помощи.
Освіта: вища медична
Спеціалізація: ЛОР-лікар дитячий, ендоскопіст
Кваліфікація: вища категорія
Стаж работи: загальний лікарський стаж-19 років; за фахом лікар-ендоскопіст -13 років; з дитячої отоларингології -12 років.

Ломачук Сергій Володимирович є досвідченим отоларингологом і лікарем-ендоскопістом вищої категорії, який має репутацію дуже уважного і чуйного фахівця. Крім медичної освіти в арсеналі лікаря велика кількість курсів підвищення кваліфікації. Також Сергій Володимирович - постійний учасник міжнародних наукових конференцій та з'їздів. Він сучасний і прогресивний лікар, який застосовує нетравматичні та ефективні методики лікування.

Спеціаліст ніколи не призначить антибіотиків в ситуаціях, де можна обійтися без них. Особливо такий підхід цінують батьки маленьких пацієнтів, з якими лікар вміє і любить працювати. Доктор уважно вислуховує скарги й оглядає пацієнта, а призначуючи лікування, враховує навіть найменші деталі. Потрапити на прийом до Сергія Володимировича ви можете у клініці Персомед за адресою вул. Оноре де Бальзака, 4 у м. Києві. Для цього запишіться на прийом через онлайн-форму або зателефонуйте одним з телефонів угорі веб-сайту.

 

Рік народження: 1971

Освіта: вища медична 

1991-1997: навчання в Луганському Державному медичному університеті.

Факультет: педіатричний

Навчання і професійний досвід:

1997-1998 - інтернатура з отоларингології 

2004 - первинна спеціалізація по ендоскопії в Донецькому Державному медичному університеті.

1998-2007 - лікар-отоларинголог Луганській дитячій обласній клінічній лікарні. 

2004-2012 - лікар-ендоскопіст ендоскопічного кабінету ЛОДКЛ (основна робота). 

2009-2012 - лікар-ендоскопіст клініки "Медаком" м.Луганськ (за сумісництвом).

З 2012 по теперішній час лікар-ендоскопіст і отоларинголог Клініки "Персомед"


Підвищення кваліфікації та курси:

2002 - передатестаційний цикл по отоларингології НМАПО м. Киів. 

2005, 2006 - курси тематичного удосконалення "Вибрані питання отоларингології", "Невідкладна допомога в отоларингології" Донецький Державний медичний університет м Донецьк.

2007 - передатестаційний цикл з отоларингології ХМАПО м. Харьків .

2008 - передатестаційний цикл з ендоскопії ХМАПО м. Харьків.

2009, 2010 - курси інформації і стажування на робочому місці "Ендоскопічна діагностика передпухлинних і пухлинних захворювань шлунково-кишкового тракту" на базі ендоскопічного відділення Луганського обласного онкологічного диспансеру.

2007, 2008, 2009, 2012, 2013 - брав участь в роботі 1, 2, 3, 5 і 6 Симпозіумів "Сучасна діагностична та лікувальна ендоскопія" в м. Харкові, Дніпропетровську, Миколаєві, Скадовську та сан. Карпати Мукачівського району Закарпатської області.

2010 - брав участь в роботі 4 з'їзду лікарів-ендоскопістів України в м.Івано-Франківську.

2011 - брав участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції "Від дисплазії до раку" на базі клініки "Оберіг" м. Київ.

2011 - курси інформації і стажування на робочому місці "Ендоскопічна діагностика передпухлинних і пухлинних захворювань дихальних шляхів" на базі ендоскопічного відділення Луганського обласного онкологічного диспансеру.

2013 - передатестаційний цикл по ендоскопії Донецький Державний медичний університет м. Донецьк. 

2015 - курси з дитячої отоларингології на базі Київської Національної медичної академії післядипломної освіти.