Разумнікова Ірина Іванівна

Освіта: вища медична
Спеціалізація: лікар терапевт
Кваліфікація: вища категорія
Стаж работи: загальний лікарський стаж - 23 роки

Разумнікова Ірина Іванівна є досвідченим терапевтом і сімейною лікаркою вищої категорії, яка має репутацію дуже уважної і чуйної фахівчині. Крім медичної освіти в арсеналі лікарки є велика кількість курсів підвищення кваліфікації, участь у медичних конгресах, семінарах, конфереціяї та симпозіумах. Ірина Іванівна наполеглива, старанна та прогресивна лікарка, яка застосовує нетравматичні та ефективні методики лікування.

Спеціалістка ніколи не призначить антибіотиків в ситуаціях, де можна обійтися без них. Ірина Іванівна уважно вислуховує скарги й оглядає пацієнтів, а призначуючи лікування, враховує навіть найменші деталі. Потрапити на прийом до Ірини Разумнікової ви можете у клініці Персомед за адресою вул. Оноре де Бальзака, 4 у м. Києві. Для цього запишіться на прийом через онлайн-форму або зателефонуйте одним з телефонів угорі веб-сайту.

 

Освіта: вища медична 

 

Навчання і професійний досвід:

з 2022 по теперішній час лікар Клініки "Персомед"

2014-2022 КНП "ЦПМСД №1" Краматорської міської Ради

2013-2014 Білозерська лікарня

2000-2013 Білозерська міська лікарня

2022 онайл семінари, конференції, симпозіуми "Від тривоги і стресу до профілактики і лікування", "International experience in diagnostics and treatment arterial hypertension", "Сучасні підходи до профілактики, діагностики та лікування захворювань органів травлення та супутньої патології, актуальні питання", "Лікарські підходи в особливий час", "Анемія хронічного захворювання, дефіцит заліза, вплив анемії на перебіг соматичних захворювань"

2021 курс "Вакцинація від КОВІД-19", медичний конгресс "Протимікробна резистентність. Світові виклики", тренінг "Pain Control - мистецтво контролювати біль", конгрес "Профілактика. Антиейджинг. Україна", науково-освітній проєкт "Школа ендокринолога"

2020 майстер-класс "Сучасні принципи антибіотикотерапії інйекційних дихальних шляхів", "Первинна медична допомога в ракурсі світових практик"

2019 міжнародний тренінг "Контроль болю", семінар-практикум "Сучасні аспекти кардіології та кардіохірургії", тренінг "Гепатити - ракурс діагностики на первинній ланці", міжнародний тренінг "Діагностично-лікувальні аспекти надання гінекологічної допомоги лікарем загальної практики сімейної медицини"

2018 семінар "Основні принципи синдромного підходу ведення пацієнтів з ІПСШ-представників  уразливих щодо ІПСШ / ВІЛ груп населення"

2015 ПАЦ, вища категорія з терапії

2010 ПАЦ, перша категорія з терапії

2005 ПАЦ, друга категорія з терапії

1993-2000 Донецький державний медичний університет, лікувальна справа

1992-1993 медична сестра процедурного кабінету

1989-1992 Донецький медичний коледж, сестринська справа