Сашко-Задворних Лариса Іванівна

11 months ago от КL
В моєї дочки був перших візит до дитячого гінеколога. Мені хотілось, щоб в дочки перше враження від візиту до жіночого лікаря було приємним. Ми попали до Лариси Іванівни. В інтернеті про неї не було поганих відгуків, що мене трохи спантеличило. Після візиту до Лариси Іванівни, я зрозуміла чому всі відгуки були тільки позитивні. Це фахівець своєї справи!!! Вона дуже швидко найшла підхід до дівчинки-підлітка, все детально пояснила: причину нашої проблеми і як з нею справитись. Ліки назначила конкретні і доступні, не спішить назначати антибіотики, що мене теж приємно вразило. Є такі лікарі, які, не вислухавши до кінця проблему, з якою до нього прийшов, призначають безліч непотрібних ліків і плюс антибіотики. На наступний прийом до Лариси Іванівна дочка пішла сама, думаю, це багато про що говорить. Вона в мене, взагалі, до лікарів сама ніколи не ходила. Дякуємо Ларисі Іванівні за допомогу!!! Маючі таких спеціалістів, клініка завжди буде мати високий рейтинги на ринку надання медичних послуг.
1 year ago от Ольга
Найкращий гінеколог в моєму досвіді. Лариса справжній професіонал своєї справи! Дуже доброзичлива, чуйна та уважна! Дохідливо пояснює, що дуже важливо. Лікар який справді любить свою професію! Прийомом залишилася дуже задоволена! Велике спасибі)
2 years ago от Яна
Я водила свою однорічну доньку на забір аналізів. На додачу до аналізу лікар «видала висновок», що я - сувора мати, треба бути добрішою та більше балувати доньку. Я вийшла з прийому наче на голову відро багнюки вилили. Через таке ставлення лікаря я намагатимуся більше в Персомед не ходити. Дуже рекомендую керівництву звернути увагу на такі моменти, через них ви втрачаєте клієнтів.
2 years ago от Евгения
Очень хороший врач. Все доступно и понятно объясняет, не жалеет времени на консультацию, смотрит на проблему с разных сторон. Чувствуешь, что ты в надёжных руках. Очень рада, что попала на консультацию именно к Ларисе Ивановне.
2 years ago от Юлия
Лариса Ивановна чудесный человек и отличный специалист! Благодарю за решение моей проблемы! Все четко объяснила, лечение назначено корректно с применением минимального количества медикаментов. И что больше всего удивило, что доктор всегда видит динамику в разрезе длительного периода и помнит историю болезни пациента.
Освіта: вища медична
Спеціалізація: лікар акушер-гінеколог
Кваліфікація: вища категорія
Стаж работи: 34 роки
Пріоритетний напрямок: Гінекологія, репродуктивне здоров'я