Беліменко Ігор Леонідович

11 months ago от Михайло
Якщо людина професіонал своєї справи, то інших слів не треба. Це про Ігоря Леонідовича.
2 years ago от Гамлет
Замечательный, внимательный и профессиональный доктор.
2 years ago от Гамлет
Обратился недавно в первый раз в этот медицинский центр и не пожалел - сделал УЗИ у доктора Беліменко Ігор Леонідовича. Очень доволен.
3 years ago от Дударев Николай Петрович
Хочу выразить искреннюю благодарность Белименко Игорю Леонидовичу. Сегодня делали УЗИ жене. Такое интеллигентное профессиональное отношение. Врач от Бога, Здоровья Вам, Игорь Леонидович и всех земных благ.
3 years ago от Крисанова Наталья
Второй раз попала к этому замечательному человеку. про таких говорят:"Врач от Бога". С первой секунды знакомства располагает к общению и доверительности - комуникабельность высшей степени. Профессионал своего дела - видит то, что не видят другие. Точность в постановке диагноза. Простые, вразумительные обьяснение пациенту его проблем. Респект и уважение Игорю Леонидовичу!
Освіта: вища медична
Спеціалізація: ультразвукова діагностика
Кваліфікація: вища категорія
Стаж работи: 30 років

Ігор Леонідович Беліменко має колосальний досвід діагностування різноманітних захворювань і огляду внутрішніх органів за допомогою ультразвуку. На додаток до цього досвіду Ігор Леонідович працює на ультрасучасному обладнанні, що дозволяє бачити не просто стандартну УЗ-картинку, а й спостерігати об'єкт дослідження в трьох вимірах, а також за допомогою кольорів визначати найбільш цікаві зони.

Колеги з нашого та інших медичних центрів завжди високо цінують медичні висновки Ігоря Леонідовича і цілком заслужено і обґрунтовано консультуються з ним у найскладніших випадках.