Що робити при приступі астми?
Приступ астми може дуже швидко переходити в важку форму! Саме тому дуже важливо негайно вжити заходи при появі найменших ознак виникнення приступу.
Без екстренного застосування медичного препарату, наприклад, інгалятора або бронходилататора, дихання стане ще більш утрудненим. Оскільки легені продовжують стискатися, через деякий час Ви не зможете користуватися пневмотахометром. Зрештою, легені настільки стиснуться, що не залишиться достатньо місця для циркуляції повітря і зникне свистяче дихання. Це те, що називають "тихе дихання" і це страшна ознака. У цьому випадку потрібна негайна госпіталізація.
На жаль, дуже часто люди вважають, що зникнення свистячого дихання - ознака поліпшення і відмовляються від медичної допомоги. І марно, тому що невчасно надана допомога може привести до смерті!